متن پيام شهردار محترم شهر بهارستان آقاي مهندس داوود بحيرايي، جهت دعوت از مردم شريف شهر در راستاي خلق حماسه اي ديگر در انتخابات مجلس شوراي اسلامي در روز دوم اسفند ۱۳۹۸

کد خبر: 133 تاریخ انتشار: 1398/11/30
نمایش: 72
اخبار
لذا از مردم بزرگوار شهر بهارستان و هم وطنان هميشه درصحنه ايران اسلامي دعوت مي نمايم يک بار ديگر با حضور پرشور خود در انتخابات مجلس شوراي اسلامي حماسه باشکوه ديگري بيافرينند.

متن پيام شهردار محترم شهر بهارستان آقاي مهندس داوود بحيرايي، جهت دعوت از مردم شريف شهر در راستاي خلق حماسه اي ديگر در انتخابات مجلس شوراي اسلامي در روز دوم اسفند ۱۳۹۸

 

بسم الله الرحمن الرحيم 
مقام معظم رهبري( مدظله العالي):
انتخابات يک جهاد عمومي و نعمت و امتحان الهي است که اگر با حضور حداکثري مردم همراه شود، مايه آبروي نظام اسلامي و تقويت کشور و مصونيت بخش در برابر توطئه ها و زمينه ساز ايران قوي خواهد بود.
 
 
 
 روز دوم اسفند ۱۳۹۸ از راه مي‌رسد و در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي بار ديگر ايرانيان حماسه‌اي ديگر خواهند آفريد و در مسير تجديد پيمان با آرمان‌هاي بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي ايران امام خميني رحمة الله عليه و شهداي گلگون کفن اين سرزمين شهيد پرور و  رهبر معظم انقلاب ، شاهد حضور چشمگير اقشار مختلف مردم قدرشناس و هميشه در صحنه ايران اسلامي در پاي صندوق هاي راي و انتخاب افراد اصلح جهت تکيه بر کرسي هاي بهارستان خواهيم بود.
 فراموش نخواهيم کرد که دوستان و دشمنان چشمشان به حضور  مردم  است و مردم ولايت مدار ايران اسلامي در پاسداشت خون صدها هزار شهيد گلگون کفن ايران اسلامي که همچون سردار دلها حاج قاسم سليماني در خون خود غوطه ور شدند تا انقلاب اسلامي ايران را حفاظت و حراست نمايند اين بار هم با حضور پرشور خود دوستان را اميدوار تر از قبل و دشمنان را نااميد تر و مايوس تر از هميشه خواهند ساخت.
 بدون شک بخشي از اين حماسه بر دوش مردم غيور اصفهان و مردم شريف شهر بهارستان خواهد بود و به فضل الهي از اين آزمون بزرگ نيز سربلند خارج خواهيم شد.
 لذا از مردم بزرگوار شهر بهارستان و هم وطنان هميشه درصحنه ايران اسلامي دعوت مي نمايم يک بار ديگر با حضور پرشور خود در انتخابات  مجلس شوراي اسلامي حماسه باشکوه ديگري بيافرينند.
 عزت و سربلندي مردم عزيز ايران تحت رهبري حکيمانه مقام معظم رهبري و سلامتي و تعجيل در فرج مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف را از خداوند منان مسئلت مي نمايم.
 
 
 داوود بحيرايي 
شهردار بهارستان
 ۳۰ بهمن۱۳۹۸

افزودن دیدگاه